• Свеж
REEVAA Винил Заврши Алатки Автомобил Заврши Комплет за Завиткување Винил Апликација Инсталација Алатка Торбичка Половината Престилка Торба Gripper Магнети за Графички

REEVAA Винил Заврши Алатки Автомобил Заврши Комплет за Завиткување Винил Апликација Инсталација Алатка Торбичка

Buyers rating:
DEN 791.76

Од стока

1 Pcs Безбедност Машина. 2 парчиња Црвена мини гума squeegee.Алатка торба за полнење е пренослив и лесен за употреба.Направени од водоотпорен Премиум Оксфорд ткаенина, надворешноста ткаенина може да издржи тешко се носат и солза.【Широко Корисни】 : багра scraper винил squeegee комплет е пренослив и лесен за употреба.1 Pcs Алатка појас торба.Анти-нула и Анти-ѕиркаат, така што можете да го користите алатка торба за неколку години. 1 Pcs Сина микро squeegee. 1 Pcs Волна почувствува squeegee.1 Pcs Хоби нож + 5 Pcs Метал ножеви.Внатрешниот слој на материјал е направен од ПВЦ водоотпорен слој, кој може ефикасно да се спречи навлегување на вода. 【Алатка појас торба】 : Направени од водоотпорен Премиум Оксфорд ткаенина, надворешноста ткаенина може да издржи тешко се носат и солза. 1 Pcs Розова картичка squeegee.Погоден за Семејството гаража, Дома, Магацински простор, Канцеларија, Автомобил, Мотоцикл, Песна, Авто, Брод, Врата, Прозорци, Стаклени, итн.широко се користи во ѕид decals, постери, видови на боја заштита филм, позадина инсталација, decals, соларни филм, заврши филмот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне