• Свеж
LOOPIG Calligraphy Copybook Кинески Четка Calligraphie Copybook Почетник Кинески Calligraphy Пракса Copybooks

LOOPIG Calligraphy Copybook Кинески Четка Calligraphie Copybook Почетник Кинески Calligraphy Пракса Copybooks

Buyers rating:
DEN 541.92

Од стока

1.Производ големина : 34*138cm.8 листови. 2.Оваа кинески calligraphy copybook е направен на одлична високо квалитетна хартија и Јасно печатени кинески карактери,Тие се совршени за на кинески calligraphy пракса. 3.Можете да вежбате Кинески знаци и calligraphy подобро,се Почувствува убавината на Кинески знаци,се Концентрира. 4.Практикување calligraphy и copybook секој ден може да се смири твоето срце, ќе ја подобри вашата нервозни темперамент, вашата личност почнува да ја промените вашиот менталитет е мирна, и вашиот меѓучовечки однос е подобро и подобро, што е од голема корист.Тоа е добро за вашата кариера и живот. 5.Оваа calligraphy copybook исто така, може да се користи како значаен подарок за семејството и пријателите.Големина : 34*138cm Пишување Содржини : како на сликата покажува Тип : Мал редовни скрипта Забелешка : 1. цената за 1 парчиња на copybooks само, другите не се вклучува. 2. Разликите се должи на светлина и да се прикаже, бојата на објектот може да бидат малку различни слики. 3. Ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24