• Свеж
2PC Бања Туш Полица Агол Caddy со Двојна Употреба Количка за Складирање Рек Слободни Перфорација Креативни Countertop Завршувањето на Рек Лепило Полица Шампон Држачот за Т?

2PC Бања Туш Полица Агол Caddy со Двојна Употреба Количка за Складирање Рек Слободни Перфорација Креативни

Buyers rating:
DEN 3117.60

Од стока

【КОРИСНИ БАЊА ПОЛИЦА ТУШ CADDY КОШНИЦА】 : зазема малку простор, Тоа може да биде укината и атипичен на аголот на ѕидот, или тоа може да биде ширевте и користи паралелно на 180° за да се обезбеди доволно простор за складирање и да ја задржите вашата бања toiletries како што се сапуни, шампони, четки, клима уред, тело измијте се, меур бања и повеќе во лесно да се достигне. 【ЕЛЕГАНТЕН И ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН】 : со нејзината мазна, модерен стил геометриски дизајн и полирани бели заврши, без дупчење и кристално јасна лепило налепници, сите правејќи го овој ѕид mountable туш складирање организатор совршено се совпаѓа со било декор, создава интимна и хармоничен простор за што да се опуштите вашето тело и слободни вашиот ум.Само кора исклучите некоја заштитна фолија на задната страна на полица, се држи на мазни површини.количина : 1 Боја : бела сива, бела портокал Големина : 33x10x6 cm Материјал : пп Совршен бања полица, може да ги чува сите видови на бања производи Без проблеми на perforating ѕидот.Тоа може да се залепи на ѕидот за да ви помогне да заштедите простор.Пакетот вклучува : 1x Bathroom складирање решетката.карактеристики водоотпорен транспарентен лепила и еко-пријателски пластична конструкција за да се обезбеди квалитетот и долговечноста, со оваа пластични складирање организатор месеци цврсто на место, тоа е отпорна на мрак и отпорни на прскање вода и топлина од туш или готвење на пареа.Дизајнот е добар за дренажа На шупливи дизајн на дното држи полица сува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне