• Свеж
за BMW 3 4 Series GT F30 F30 F34 F32 F33 F36 2013-2019 Додатоци 3 Бои Мобилен Телефон Носителот на Уреденост (Црна)

за BMW 3 4 Series GT F30 F30 F34 F32 F33 F36 2013-2019 Додатоци 3 Бои Мобилен Телефон Носителот на Уреденост

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

за BMW 1 2 3 4 Series GT F22 F23 F30 F31 F35 F34 F32 F33 F36 F80 F82 F83 F87 М4 2013-2019. Материјал Тип : Челик со магнетни чипови. 【МОРА да ИМААТ】во вашиот автомобил, се стави на вашиот мобилен телефон во право позиција.Безбедноста на возењето е обезбедена.Лесна Инсталација,не треба да биде вметнат.Ве Молиме Потврдете Исто Како И Сликата Пред Инсталацијата Шоу Со Вашиот Автомобил.Карактеристики : 1) 360-степен ротација,еден може да раце работа, и Двете хоризонтални и вертикални може да бидат поставени.2) Прилагодливи приказ на полето за да се исполнат различни агли.3) Внатрешно ротирачки железо монистра се задржи посакуваниот агол, без тресење.4) Дизајнирана и развиена за BMW,само треба да се држат во шраф за време на инсталацијата и не треба да биде вметнат.Тоа е како оригиналот автомобил, тоа е стабилна и не падне.5) не ја блокира ја педалата на копчето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне