• Свеж
3pcs Веѓа Жилети, од не ' Рѓосувачки Челик Веѓа Средување на Нож Microspur Сечилото Преносни Лицето Бричење Тример за Безбедност на Веѓа Жилет за Жените & Мажи

3pcs Веѓа Жилети, од не ' Рѓосувачки Челик Веѓа Средување на Нож Microspur Сечилото Преносни Лицето Бричење

Buyers rating:
DEN 636.00

Од стока

【Преносни големина】 вкупно 3 веѓа жилети за употреба, се мали во големина и лесни, кој е лесно да се носат,, ви овозможува да го стави во својата шминка торба,.Преносни големина : вкупно 3 веѓа жилети за употреба, се мали во големина и лесни, кој е лесно да се носат,, ви овозможува да ги стави во вашата шминка торба, 5. 【Високо квалитетен материјал】 Веѓа shapers се направени од не ' рѓосувачки челични ножеви, ABS не се лизга рачка, издржливи и трајни. Лесно се Сече : Тенок нож веѓа ножици, што е лесно да се намали веѓите и лицето коса, и ќе не е лесно да се оштети вашата кожа или заглавени на косата.

Карактеристиките

Item Type:
Eyebrow Trimmer
Material:
stainless steel, PP
Function:
macro, incisor and smoothing blade, compared to traditional protective net, this finer density eyebrow razor, will not stick hairs.
List of packages:
3 x eyebrow trimmer :

Вака можеби ќе ви се допадне