• Свеж
Silverstone SST-PT13B-USB3.0 - Petit Тенка Мини-ITX Молчи Компјутер Случај, USB3.0, Црна

Silverstone SST-PT13B-USB3.0 - Petit Тенка Мини-ITX Молчи Компјутер Случај, USB3.0, Црна

Buyers rating:
DEN 2172.48

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Тенка Мини-ITX компатибилни.Супер мали на 1.4 литри.Вклучуваат вертикална стојат држачот.Ги исполнуваат VESA Монтажа Интерфејс Стандард.Лесна инсталација со флип-до врвот капак.Опис на производот На Petit PT13 е дизајниран да биде една од најмалите компјутер шасија на пазарот.Иако мерење на само 1.4 литри во големина, тоа лесно accommodates тенка Мини-ITX плоча и 2,5" HDD/SSD.За леснотијата на инсталација во инаку тесна внатрешни работи, PT13 е алуминиум горниот капак двојки како флип-до врата за да се овозможи неограничен пристап до матичната плоча и други компоненти.Дополнување ова импресивно мали случај се вклучени вертикална стојат и VESA монтажа заградата да им помогне на PT13 одговара на само за било која средина.Сет Содржи : 1 x Pc Случај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24