• Свеж
4 Парчиња Круг Торта Одбори 4 6 8 И 10 Дијаметар Торта Круг Основи Картони за Торта Декорација

4 Парчиња Круг Торта Одбори 4 6 8 И 10 Дијаметар Торта Круг Основи Картони за Торта Декорација

Buyers rating:
DEN 395.76

Од стока

Пакет се вклучени : 1 компјутер 4" торта одбор, 1 компјутер 6" торта одбор, 1 компјутер 8" торта одбор, 1 компјутер 10" торта одбор.Материјал : направен од висок квалитет на картон; Големина : 4 различни димензии, вклучувајќи ги и 4 инчен, 6 инчни, 8 инчи, и 10 инчен.Обезбедува здрав база, која е лесно да се движите и да ги собереш, да не го превиткате за време на процесот на движење на торта.Сјајна и светла златна торта фах ќе го направат вашиот торта погледнете повеќе вкусни и одлична, ги импресионира вашите пријатели и семејство.Совршен за свадба, роденден, забава, бебе туш, булчински туш, итн.И може да се користи за задржување на колачи, десерти, пити, пици и така натаму.Карактеристики : Материјал : картон Кол : 4 парчиња Боја : злато Големина : 4 инчи, 6 инчни, 8 инчи, и 10 инчен Пакетот вклучува : 1*4" торта одбор 1*6" торта одбор 1*8" торта одбор 1*10" торта бордот Пријава : Совршен за свадба, роденден, забава, бебе туш, булчински туш, денот на вљубените, активност, итн.И може да се користи за задржување на колачи, десерти, пити, пици и така натаму.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне