• Свеж
Активирана Алумина 14x28 мрежа 500G, 2KG, 5KG, 20 КГ - САД Лабораторија (5 КГ), Филтер за Помош

Активирана Алумина 14x28 мрежа 500G, 2KG, 5KG, 20 КГ - САД Лабораторија (5 КГ), Филтер за Помош

Buyers rating:
DEN 532.80

Од стока

Обично се користи како филтер помош и во winterization процес и понатаму да се отстрани масти, боја, хлорофил и восок.Јаглерод Хемија Активира Алумина 14x28 мрежа Произведени од страна на Јаглерод хемија За Техничка Поддршка, Прашања или Други Прашања ве Молиме Маил или Јавете Ни се!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24
CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80