• Свеж
ЏОНАТАН Y JYL8012A Луис Стил 71 Мулти-Светлината LED Подот Светилка, Тифани, Традиционален за Спална соба, Дневна Соба, Бронза

ЏОНАТАН Y JYL8012A Луис Стил 71 Мулти-Светлината LED Подот Светилка, Тифани, Традиционален за Спална соба,

Buyers rating:
DEN 4061.76

Од стока

Што значи ова?Под нормална, LED светилки кои се осветлени 6-8 часа на ден може да траат до десет години.Со три светла блескав преку мисијата во стилот на обоено стакло дизајн, овој кат светилка ќе стојат во секој простор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне