• Свеж
Nars Сомот Мат Усни Молив Дуо во Проклета и Walkyrie 1.8 грам x 2

Nars Сомот Мат Усни Молив Дуо во Проклета и Walkyrie 1.8 грам x 2

Buyers rating:
DEN 960.00

Од стока

БОЈА : Проклета/ Walkyrie - магента/ топло корални црвено creme.Мини големина : Мат финиш.кадифена-мат финиш.збогатен со витамин Е и омекнување за крем текстура.Наситен усни со богата, живописни пигменти и кадифена-мат финиш.Ова не-сушење, долго-траен формулата е збогатена со витамин Е и омекнување за крем текстура.Може да се надополни со други усна производи за дополнителна димензија, или се користи како затемнети база.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

NARS Сомот Усна Лагер - Waimea 0.5 g/0.01 оз
  • Свеж
Се проценува:

NARS Сомот Усна Лагер - Waimea 0.5 g/0.01 оз

0.5 g / 0.01 оз.Сомот Усна Лагер.Еден софистициран усна лагер да обликот на вашите усни им Дава крем пигментб�

DEN 403.20