• Свеж
1 Злато 3/32 Mandrel Малку & 1 Сребрена 3/32 Mandrel Бит - За Нокти Вежба/Датотека со Beauticom (Вкупно: 2 Парчиња)

1 Злато 3/32 Mandrel Малку & 1 Сребрена 3/32 Mandrel Бит - За Нокти Вежба/Датотека со Beauticom (Вкупно: 2

Buyers rating:
DEN 129.36

Од стока

Beauticom Злато 3/32" Mandrel Малку & Сребрена 3/32" Mandrel Бит - За Нокти Вежба/File (Количина : 1 Парче Секоја Боја).Одговара 3/32" Окно Големина.Количина : 2 Buc ( 1 Сребрена и 1 Злато Боја).Beauticom Злато 3/32" Mandrel Малку & Сребрена 3/32" Mandrel Бит - За Нокти Вежба/File (Количина : 1 Парче Секоја Боја).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне