• Свеж
0.85 LBeer Штајн со Matel Pewter Капак Стенли Челик Германија Октоберфест Tankard Орел Bierkrug Пиење Чаша Рог Пиво Stine Кригла за Мажи за Пиво за Да на Божиќ Украси Првенство Broeder Коњ

0.85 LBeer Штајн со Matel Pewter Капак Стенли Челик Германија Октоберфест Tankard Орел Bierkrug Пиење Чаша

Buyers rating:
DEN 1295.52

Од стока

Не само што е вистински пиво во кригла, тоа исто така може да се користи како украс.1[Дизајн] Овој германски-тематските керамички кригла пиво има Октоберфест караван и превоз сцена, и е изработен со исклучителна carvings и релјефи.Најпопуларните се лик steins.Пиење На Чаша,Stoneware Кригла,Пиво Во Кригла,Tankard.Германски Штајн за пиво, на Штајн за Мажите Е исто така награда за себе.Постојат германски пиво steins направени од порцелан, стакло, и stoneware.Ние ќе се вратам на вас и да ги реши вашите проблеми побрзо. 2-(Пиво Штајн) : парична Казна релјефи, елегантен изглед, а уметникот е сериозна боја сликарство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Nemesis Сега Iron Maiden Tankard Кригла 14cm Црна
  • Свеж
Се проценува:

Nemesis Сега Iron Maiden Tankard Кригла 14cm Црна

Официјално лиценцирани iron maiden " tankard.Високодетален iron maiden " Еди извајани дизајн.Раканасликани.Отстранли�

DEN 1319.76