• Свеж
Тешки Воздух Nipper Машина Главата Пневматски Ножици Метална Жица Машина Воздух Стриже Замена Ножеви Намали 3GA 6mm Бакарна Жица

Тешки Воздух Nipper Машина Главата Пневматски Ножици Метална Жица Машина Воздух Стриже Замена Ножеви Намали

Buyers rating:
DEN 1776.00

Од стока

P8 P Тешки Ножот се направени во Јапонија ,лесно да се замени(инсталирање).Намали Способноста : 3 Gauge(6mm) Бакарна Жица ,8 Gauge(4mm) Железо Жица.Погоден за Индустриски YM480 воздух nipper.Намали Способноста : 3 Gauge(6mm) Бакарна Жица ,8 Gauge(4mm) Железо Жица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

CUTCO Модел 77 Супер Shears 2.0
  • Свеж
Се проценува:

CUTCO Модел 77 Супер Shears 2.0

Дојде освен за лесно чистење, Едноставно отворете shears и ослободување на гром.Удобноста рачка Универзал

DEN 3335.76