• Свеж
КОНСТАНТЕН 04SM1404041F Јаглерод Челичното Јаже Прашка, Окото и Окото, 6 x 19 IWRC, 1/4 Дијаметар x 4' Должина, 4 Очи, 0.65 тони Вертикална Капацитет

КОНСТАНТЕН 04SM1404041F Јаглерод Челичното Јаже Прашка, Окото и Окото, 6 x 19 IWRC, 1/4 Дијаметар x 4' Должина,

Buyers rating:
DEN 406.80

Од стока

Јаглерод окото и окото челичното јаже прашка.Се препорачува за употреба каде што еден добар баланс на флексибилност и отпорност на абење е желба.Се користи во сите пазари во апликации како што се ротари вежба линии, цевки линии, ја воочи големината и јажиња, количка линии, бум и помошни линии, сидро линии, крик линии, ѓердан јажиња, итн. 6 X19 IWRC челичното јаже.Мерки 1/4" со дијаметар од 4' должина.Окото и окото челичното јаже прашка.Номинална капацитети : вертикална : 0.65 тони; ѓердан : 0.48 тони; кошница : 1.3 тони.Ознака се вклучени.Се препорачува за употреба каде што еден добар баланс на флексибилност и отпорност на абење е желба.Вклучува било јаже со 19 до 26 жици по влакно.Се користи во сите пазари во апликации како што се ротари вежба линии, цевки линии, ја воочи големината и јажиња, количка линии, бум и помошни линии, сидро линии, крик линии, ѓердан јажиња, итн.Мерки 1/4" со дијаметар од 4' должина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне