• Свеж
Колумбија Момчиња Двојна Неволја Јакна

Колумбија Момчиња Двојна Неволја Јакна

Buyers rating:
DEN 936.24

Од стока

Zippered затворање.Изработени од 100% полиестер.РЕДОВНО ОДГОВАРА : ЕДНА симпатична модерен дизајн со одговара за активните млади, деца на години, овој лесен школка, обезбедува одлична движење и ќе се направи отворено се игра повеќе пријатни.Да се обезбеди да добие вистинската големина, ве молиме погледнете ги нашите големината на табелата за вашето дете големина и опсег на тежина. На Колумбија Младите Двојна Неволја™ Реверзибилна Зимска Јакна се направени од водоотпорен 100% полиестер школка за доенчиња и мали години, совршен надворешен слој за студена есен и зима дена.ОТПОРЕН на ВОДА ЗИМСКА ЈАКНА : Колумбија Младите Двојна Неволја Реверзибилна Зимска Јакна е маскирани водоотпорен слој, од една страна, со мека и пријатна руно на други.Колумбија ја нуди оваа младите јакна во широк спектар на бои, pattens, и големини од новородените за деца возраст.Реверзибилна дизајн обезбедува различна боја и модел од една на друга страна.За двоен на сестраност, ова изолирани деца јакна менува од атмосфера microfleece да водоотпорен полиестер, од цврст за да печатите и повторно ќе се врати за двојно спарувањето опции.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Helly-Хансен на Жените Blanchette Јакна
  • Свеж
Се проценува:

Helly-Хансен на Жените Blanchette Јакна

Без разлика дали вашето патување до планината, притискање на падините, односно излегување на вечера, ов�

DEN 6138.00
Helly-Хансен Mens Алфа LIFAloft Ски Јакна
  • Свеж
Се проценува:

Helly-Хансен Mens Алфа LIFAloft Ски Јакна

Од нашиот дом во Норвешка, Helly Хансен е изработка на професионална одделение опрема да им помогне на луѓ�

DEN 13200.00
Thirtytwo Мажите ТМ-3 Снег Јакна
  • Свеж
Се проценува:

Thirtytwo Мажите ТМ-3 Снег Јакна

ТМ3 Костум е дизајниран да издржи на врвот на стил, технолошки и ultralite топлина.Кој нашиот нов THERMATWO RDS 700 По

DEN 7438.56