• Свеж
Grommet претходно биле вклучени Мувла 3.5 mm/4mm/5mm/6mm/8мм/10мм/12mm/14m/17mm/18mm/20mm Отворот за Миење Алатки Зацврсти умре Без HandPress Машина,4.5 ММ

Grommet претходно биле вклучени Мувла 3.5 mm/4mm/5mm/6mm/8мм/10мм/12mm/14m/17mm/18mm/20mm Отворот за Миење

Buyers rating:
DEN 986.40

Од стока

Со цел да се направи површината повеќе здрав,алатката е термички третирана,страна ќе биде грозен,но релативно кажано,па услуга живот е подолго.Апликацијата: Погоден за handpress машина,ве молиме да обрнете внимание на големината на горниот и долниот дел од калапот интерфејс.Забелешка : ве Молиме изберете големина што ви треба,и ние ќе ви испратиме пакет според големината можете да изберете.Техника : Plating Material : Metal Metal Тип : iron Size : 3.5 mm-40mm Shape : ROUNDFeature : durable Set Тип : YESModel Број : претходно биле вклучени тока mold Note:Со цел да се направи површината повеќе здрав,алатката е термички третирана,страна ќе биде грозен,но релативно кажано,па услуга живот е подолго.Апликацијата:Погоден за handpress машина,ве молиме да обрнете внимание на големината на горниот и долниот дел од калапот интерфејс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24