• Свеж
Aexit Home Office Рачки & Повлекува Пред Вратата, Метален Лак Форма се Повлече Справи со Притисокот 280mm се Повлече, се Справува со Должина 2 парчиња

Aexit Home Office Рачки & Повлекува Пред Вратата, Метален Лак Форма се Повлече Справи со Притисокот 280mm се

Buyers rating:
DEN 2234.40

Од стока

Планината Дупка Центар Растојание : 225mm/9"; Планината Дупка со Дијаметар : 5mm/0.2", 28mm/1.1".Име На Производ : Повлечете Рачка; Материјал : Пластични,Метални.Тежина : 212g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Повлече Справи.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Вкупната Големина : 280 x 80 x 43mm/11" x 3.1" x 1.7"(L*W*H).Сребрен тон вратата повлечете се справи, карактеристики arched зафат се справи, овален облик на завршува, метална конструкција.Компактни димензии, мала тежина, прекрасни се повлече справи замена за замена на вашите стари или скршени еден.Погоден за стан или куќа, канцеларија зграда, оддел продавница, супермаркет капија вратата употреба.Инсталирање на делови кои не се опфатени тука.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне