• Свеж
Pow Миа Американското Знаме Младите Кадифен Качулка Sweatshirt со Предниот Џеб Pullover Јакна за тинејџерски години Момчиња и Девојчиња

Pow Миа Американското Знаме Младите Кадифен Качулка Sweatshirt со Предниот Џеб Pullover Јакна за тинејџерски

Buyers rating:
DEN 772.80

Од стока

Материјал и Големина : 100% полиестер влакна, топло и тешки помеша со кадифен, удобни, меки, абсорбента, и дише.Машина за миење или рака мие со ладна вода, хлор.Совршен Ребрести ракави и искинале полите намали помош заклучување на температурата за да се задржи затоплување и да понудат модерен изглед.Пет димензии се достапни, погодна за двете момчиња и девојчиња. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мерење разлика на 1-3cm, ве молиме да го проверите кодот маса и купување според вашата сопствена ситуација.Прилики : Одличен подарок за децата и тинејџерите.За повеќе детали, ве молиме погледнете на нашата референтна маса.Реален 3 D дигитален принт дуксери, мек и лесен материјал.Тоа се чувствува удобно додека престојуваат во близина на кожата.Погоден за секојдневна секојдневен носат, училиште партија, улица, работи, спорт, одмор, Божиќ подароци), birthday (роденден денес, и така натаму.Сезона : Есен, Зима, Spring Gender : Момчиња/Девојки Тинејџерски/Дете's Material : 100% Полиестер, Тешки Blended Pattern Тип : 3 D Printed Style : Случајни,Sport Sleeve Должина : Долги Sleeves Thickness : Плус Plush Packaging : 1 Pc Младите Hoodie Feature1.Уникатна цртан филм и аниме можат да веднаш го привлече вниманието на децата, како подарок, тоа не може да биде повеќе погодна.Drawstring маска, долги ракави, пред Кенгур pocket3.100% Полиестер. 100% Не Бледнее се Исуши побрзо од чист памук дуксери во пролет, есен и зима.Рака Мие Само.Прилагодливи Drawstring Голема кенгур џеб да се загрее твојата рака и лесен за чување essentials она.Погодна за секојдневно носење, спортови, училиште партија, празник, роденден, сестри браќа носат, Голем дар за семејства и пријатели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне