• Свеж
InterDynamics AC Про Автомобил клима уред Надополнување Мерач и Црева Фармацевт, 24 во, ACP410-4

InterDynamics AC Про Автомобил клима уред Надополнување Мерач и Црева Фармацевт, 24 во, ACP410-4

Buyers rating:
-17 % DEN 525.00
DEN 629.76

Од стока

Еден A/C Про Авто AC Надополнување Мерач и Црева Фармацевт, ACP410-4. Екстра големи лесен-за-читање мерач за точни полнење. 24" AC полнење црево е доволно долго за да стигне до тешки порти.Притисни-за брз-поврзете спојка ви овозможува лесно поврзување на ладилни црево.Активирањето фармацевт нуди лесна употреба напор за полнење на батеријата.Компатибилен со затворена и само-запечатување лименки на R-134a ладилни (не се вклучени со купувањето).A/C Про R-134a Професионален Мерач & Црево карактеристики екстра-големи колосек, лесен-за-користење предизвика фармацевт, 24 инчен црево, и брзо-поврзете спојка.Мерач е во состојба да се дијагностицира ако ја дополните е потребно, да се идентификува тековната ниска страна на притисокот во системот, и да се одреди зголемувањето на притисокот за време на надополнување на процесот.Овој производ е компатибилен со двете запечатени и само-запечатување R-134a лименки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

EUREKA 170301 30' Сплетам Црево Sock
  • Свеж
Се проценува:

EUREKA 170301 30' Сплетам Црево Sock

Мека, сува крпа sock се вклопува во текот на сите 30 црева за да помогне да се спречи оштетување на мебел и д�

DEN 839.76