• Свеж
KIHUWEY Компатибилен со iPhone 13 Про Max Случај Паричник со Кредитна Картичка во Држачот, Премија Кожа Магнетски Затворач Потпирачот Тешки Заштитна Маска за iPhone 13 Про Max 6.7 ?

KIHUWEY Компатибилен со iPhone 13 Про Max Случај Паричник со Кредитна Картичка во Држачот, Премија Кожа Магнетски

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

[КОМПАТИБИЛНОСТ] : Само Компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 Инчен Дисплеј (2021 Нови Објави). [ПРЕМИУМ КОЖА] : Висок Квалитет на СТП кожа (вклучуваат Страна) се Чувствува Помек и се Гледа Поудобно. [ФУНКЦИОНАЛНА ПАРИЧНИКОТ] : 6 Картичка Слотови Безбедно се Одржи повеќе од 3 карти и Некои Пари(IDs, Дебитни Картички, Кредитни Картички, возачка Дозвола и сл.). [ПОГОДЕН ПОТПИРАЧ] : Потпирачот Функции е Лесен за Читање, Гледање Видеа, сурфање на Веб, и Лице-волице Разговор со Пријателите. [FULL-FRAME ЗАШТИТА] : 1.5 mm Покрена Баферот на Работ Спречете го Вашиот Телефон со Рамни Површини Гребење, Четири Агол, исто Така, го Заштитите вашиот телефон од Намалувањето, Шокантно.KIHUWEY Компатибилен со i Phone 13 Про Max Случај Паричник со Кредитна Картичка Носителот 5 Картичка Слотови Безбедно се Одржи повеќе од 3 карти и Некои Пари(IDs, Дебитни Картички, Кредитни Картички, возачка Дозвола и сл.).Висок Квалитет на СТП кожа (вклучуваат Страна) се Чувствува Помек и се Гледа Поудобно.Карактеристики : 1.КОМПАТИБИЛНОСТ : Само Компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 Инчен Дисплеј. 2. ПРЕМИЈА од КОЖА : Висок Квалитет на СТП кожа (вклучуваат Страна) се Чувствува Помек и се Гледа Поудобно. 3.ФУНКЦИОНАЛНА ПАРИЧНИК : 5 Картичка Слотови Безбедно се Одржи повеќе од 3 карти и Некои Пари. 4.ПОГОДЕН ПОТПИРАЧ : Потпирачот Функции е Лесен за Читање, Гледање Видеа, сурфање на Веб, и Лице-волице Разговор со Пријателите. 5.ЦЕЛОСНА РАМКА за ЗАШТИТА : 1.5 mm Покрена Баферот на Работ Спречете го Вашиот Телефон со Рамни Површини Гребење, Четири Агол, исто Така, го Заштитите вашиот телефон од Намалувањето, Шокантно.Компатибилност : Компатибилен со i Phone 13 Про Max Боја : Црна Пакет Вклучува : 1 x Компатибилен со i Phone 13 Про Max Паричникот Случај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне