• Свеж
Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Micromax A200 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Micromax A200 10 Инчен со Далечински управувач за Live

Buyers rating:
DEN 1099.20

Од стока

Без батерија потреби. ⚡[Солидна 360 Tripod Стојат] Надгради не telescoping tripod направен од висок квалитет на алуминиум, најдобро се користи на клупа може да се прилагоди од 1 инч да 7.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Прилагодено 3 светла Боја Options - Топла Светлина, Топло Бела Светлина, Бела Светлина.Можете да го заклучите тоа во вашиот удобен висина лесно.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тогаш завртка на кружниот светлина.✅ИНСТРУКЦИИ : ●Место врз база на маса, маса или било каква рамна површина.И тоа е прилагодлив, можат да се прилагодат на повеќето мобилни телефони, колку што екранот на телефонот големина не надминува 7 инчи.⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бела/ бела светлина (од 3300 K да 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодува осветленоста, совршено ги задоволува сите ваши потреби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне