• Свеж
BDRWXZ Закачалки 10-Пакет на Мултифункционален Закачалки, Плакар за Складирање Полици, Простор за Заштеда на Пластични Закачалки (Боја : Сива) (Боја : Сива)

BDRWXZ Закачалки 10-Пакет на Мултифункционален Закачалки, Плакар за Складирање Полици, Простор за Заштеда на

Buyers rating:
DEN 2296.80

Од стока

1. Изработен од ABS и 07mm најлон руно и челик материјали, издржливи. 2. Силен, издржлив и флексибилни, тоа може да се стега било облека, без страв од кршење. 3. Овие закачалки се лесно да се откажам и да ги тргнеме облека. 4. Со овие закачалки, твојот живот ќе биде повеќе удобен и еколошки, трајни, и несомнено потребите на секојдневниот живот. 5. Едноставен дизајн оди добро со сите видови на облека.Спецификација : Материјал : еколошки најлон собираат + ABS инженеринг смола + нерѓосувачки челик hookcolor : gray Quantity : 10 pieces Dimensions : (42 x 0.5 x 22.5) см (должина x ширина x висина)/16.5x0.1x8.8"Пакување : 10x hangernotes : 1. Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата боја.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се направи мала разлика.

Карактеристиките

Material:
environmentally friendly nylon flocking + ABS engineering resin + stainless steel hook
color:
gray
Quantity:
10 pieces
Dimensions:
(42 x 0.5 x 22.5) cm (length x width x height)/16.5x0.1x8.8
Packing:
10x hanger
notes:
1. Due to the different display and lighting effects, the actual color may be slightly different from the picture color. :
2. Due to manual measurement, please make a slight difference. :

Вака можеби ќе ви се допадне