• Свеж
ClearOne 930-401-860-D Про 510 1080P PTZ Камера Микрофон

ClearOne 930-401-860-D Про 510 1080P PTZ Камера Микрофон

Buyers rating:
DEN 5279.76

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. * Tynex SKU# Ty159115, * Модел# 930-401-860-DOverview - СОРАБОТУВААТ Соба Про е комплетен видео соработка систем со вградени карактеристики далеку ги надминува оние на кои се натпреваруваат соба системи по прифатлива цена. - Конференција со до 9 локации истовремено и да ги искористат предностите на вграден во снимање и емитување - сите без додаток на серверот.Нема инфраструктура потребна!Овој комплетен систем придонесува за работното место ефикасност со своите мулти-цел дизајн и лесно поставување и користење.Спецификации Име на Производ : Соработуваат Соба Про 510 Кодек 1080 P База на Единица/Камера/Микрофон Производителот Дел Број : 930-401-860 Производ Линија : Соработуваат Производ Модел : 510 Тип на Производ : Видео Конференциска Опрема Интерфејси/Пристаништа, Composite Video Излез : Да HDMI Во : Да HDMI Out : Да USB : Да Број на Композитен Видео Излези : 2 Број на HDMI Влезови : 2 Мрежа & Комуникација Превозникот е Поддржано : ISDN Видео Максималната Видео Резолуција (во Живо) : 1920 x 1080 Максимална Рамка го Оценувате : 30 fps Пакет Содржина Соработуваат Соба Pro Камера Микрофон UPC# : 671010004106.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне