• Свеж
HICKS 50 Пакет Медиум Автоматски Осигурувачи 35AMP APM/БАНКОМАТ 32V Сечилото Стил Осигурувачи 35A Краток Спој Заштита Автомобил Осигурач - 50Pack

HICKS 50 Пакет Медиум Автоматски Осигурувачи 35AMP APM/БАНКОМАТ 32V Сечилото Стил Осигурувачи 35A Краток Спој

Buyers rating:
DEN 160.56

Од стока

Големина : 0.7" (H) x 0.7" (W) x 0.2 (D) (19mm X 19mm X 5mm).Напон Оценка : 10 Волт - 32 Volt.Крајната коло заштита и висока спроводливост позлата.Висока температура, влијание-отпорни на пластични црева - Види-преку windows овозможи лесно инспекција. 100% сосема нов и висок квалитет - со цел да се вклопи редовни ATC/ATO осигурач на сопствениците. 100% сосема нов и висок квалитет - со цел да се вклопи редовни ATC/ATO осигурач носители на Високи-температура, влијание-отпорни на пластични црева - Види-преку windows овозможи лесно инспекција Крајната коло заштита и висока спроводливост позлата Напон Оценка : 10 Волт - 32 Volt Големина : 0.7" (H) x 0.7" (W) x 0.2 (D) (19mm X 19mm X 5mm).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Осигурач, RK5, Сер FRS-Р 70 А, 600VAC/300VDC
  • Свеж
Се проценува:

Осигурач, RK5, Сер FRS-Р 70 А, 600VAC/300VDC

Цена За : Секој Елемент : Dual Дијаметар : 11 / 8" Серија : FRSР Стандарди : CE, УЛ 24812 Водич JDDZ, АДС Сертификација Кл

DEN 868.56
Bussmann BPATCA5RP Осигурач
  • Свеж
Се проценува:

Bussmann BPATCA5RP Осигурач

Направен во Мексико.Карактеристики Сечилото осигурач , 6 Ножоттип осигурувачи , се Состои од модел бр.ATC5,

DEN 82.32
ОСИГУРАЧ ЗА JUNGHEINRICH : JU22011
  • Свеж
Се проценува:

ОСИГУРАЧ ЗА JUNGHEINRICH : JU22011

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 2102.64