• Свеж
7Pcs Мат Течен Кармин Усна Шминка Поставени Комплет, Долготрајни Водоотпорен Сомот Усна Сјај во Собата, Усна Шминка Подарок Поставува за Девојки и Жени

7Pcs Мат Течен Кармин Усна Шминка Поставени Комплет, Долготрајни Водоотпорен Сомот Усна Сјај во Собата, Усна

Buyers rating:
DEN 237.12

Од стока

¡¾Matte Течен Кармин¡¿7 Pcs Мат Течен Кармин + 1 Pcs Усна Plumper Шминка Поставени Комплет, Долготрајни Водоотпорен Сомот Усна Сјај во Собата, Пигментирани ноќта на Вештерките Усна Шминка Подарок Поставува за Девојки и Жени. ¡¾Soft и Мазна¡¿Кармин Усна сјај Во собата ,трепет усна глазура содржи навлажнувачки состојки за удобно,emollient и свиленкаста чувствуваат дека не се исуши усните надвор,оставајќи ги чувство мека и мазна. ¡¾Multiple Ефекти¡¿Кармин има долга-трајни, водоотпорен, заличи на усна боја, нагласи контурата на усните, направете ја усна полн со искушенија.Смена лесно и без пигментација. ¡¾Unique Дизајн и Удобно & Широко се користи¡¿Лесна текстура и интензивна хидратација нуди нулта гравитација свилен се чувствуваат.Погодна да се купи како лична употреба или како подарок за вашата мајка, сопруга, девојка, пријатели на роденден, денот на Благодарноста, Божиќ,ноќта на Вештерките или други фестивали. ¡¾True-на-боја & Крем¡¿Оваа високо влијание, богато-пигментирани кармин сет, кој се состои од 6 дела во 6 различни природни бои, се утврдува жив боја со мат финиш.Тоа е комбинација неспоредливи формула со супериорна удобност, и е направена за да се достави целосно заситени покриеност payoff во само еден удар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне