• Свеж
12 Бои, УВ Гел лак,Водата Базирани лак Ефект Магија Blur Меур Дише Помине Декорација 15ML

12 Бои, УВ Гел лак,Водата Базирани лак Ефект Магија Blur Меур Дише Помине Декорација 15ML

Buyers rating:
DEN 101.28

Од стока

Ноктите Тетоважи за Жените Помине Материјали Маникир Декорација на Ноктите Уметност Лепило Налепница Листови Различни Ласерски Златна и Сребрена Боја Пеперутка Форми Помине Уметност Декорација Трансфер Налепници за Нокти Вода Decals Гел Ноктите Уметност Дизајн Цвет Пердув Пеперутка Шема.Нокти Налепници Флорални Цвет Помине Уметност Вода Decals Трансфер Foils за Нокти Снабдување Жиг Мали Daisy Цвеќиња Дизајни.Лажни ноктите ковчег помине балерина лажни уметност блеска за на доградба на акрилни сјајот holographic снегулки polygel форми буци гел лак екстра чисто злато шампањ ноќта на вештерките најголемиот дел прав прашина искра sequins сјајна шеќер ефект комплет светкава.Долго Лажни Ноктите Целосно покривање лажни нокти ковчег совети балерина уметност притиснете за отстранлив носат супер акрилик девојки жените ноктите,extro тебе сјајни нокти ковчег extro жените ковчег долго ковчег, лепак посочи овална салон листови балерина diy.Нокти Налепници Флорални Цвет Помине Уметност Вода Decals Трансфер Foils за Нокти Снабдување Жиг Мали Daisy Цвеќиња Дизајни на Нокти Тетоважи за Жените Помине Материјали Маникир Декорација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне