• Свеж
AUTOSAVER88 OE Стил Светлата Собранието Компатибилен со Dodge Караван 01-07 / Chrysler Градот и Земјата 2001-2007(Одговара на База на Моделот САМО)

AUTOSAVER88 OE Стил Светлата Собранието Компатибилен со Dodge Караван 01-07 / Chrysler Градот и Земјата 2001-2007(Одговара

Buyers rating:
DEN 4006.32

Од стока

ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ - Фарови собранието компатибилен со 2001-2004 Chrysler Градот 2005-2007 Chrysler Градот 2001-2003 Chrysler Војаџер; 2001-2007 Dodge Караван / Dodge Гранд Караван; Висока зрачна/низок зрак сијалица тип : 9007. Светилки не се вклучени.ДИРЕКТНИ FITMENT - Изградена за да се исполнат строги OE стандарди за квалитет, се вклопуваат и перформанси; содржи еден пар на лево (возачот страна) Професионална инсталација, би било препорачливо.ЗАПЕЧАТЕНИ ДИЗАЈН - Нашите фарови се водоотпорен се должи на целосно запечатени структура микро-призмата рефлектор сигнали идване автомобили да забележите дека во текот на ноќта, обезбедување на вашата возење безбедноста и други".СИГУРНОСТ и shockproof домување е потешко од другите, се одлични за секоја нерамни патишта.Фарови не само што помагаат можете да го видите патот напред јасно е дека во почетокот на самрак, вечер или било dusky околината, но исто така да се направи полесно за другите возачи да те видам.Ако најдете вашиот фарови стане жолта или облачно, тоа е време да се замени со нова, за да се подобри видливоста и ја вашата возачки безбедноста и други.Надградба на вашиот автомобил со нови високо-перформанси сет на AUTOSAVER88 фарови да се стави на себе и на другите возачи на леснотија и направи да се чувствуваат посигурни кога возите навечер.Компатибилен со : .за Chrysler Градот & Земјата 2001 2002 2003 2004. за Chrysler Градот & Земјата 2005 2006 2007 (Одговара на База на Моделот САМО, а не Ќе одговара на долго 119" wheelbase).за Chrysler Војаџер 2001 2002 2003 година. за Dodge Караван 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007. за Dodge Гранд Караван 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007.

Карактеристиките

Compatible with:

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24