• Свеж
[3 Pack] BESTTEN Приватност Вратата Knob и Внесувањето Слично Еден Цилиндар Deadbolt Комбинација Заклучување на Собата, Отстранлив Latch Плоча, Внатрешни работи Keyless Не Заклучува?

[3 Pack] BESTTEN Приватност Вратата Knob и Внесувањето Слично Еден Цилиндар Deadbolt Комбинација Заклучување

Buyers rating:
DEN 1751.76

Од стока

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Сите метална конструкција премин вратата knob со еден цилиндар мртвите болт постави.Electroplated црна заврши со 5 година механички и заврши гаранција.Отстранлив latch плоча за врати со круг latch дупки, кои не биле влезот за правоаголник плочи.Заштедува време, на нова инсталација.Сите метална конструкција премин вратата knob сет.За плакарот, кујна, детска простории, гаражи и слично.или за влезните врати кога се користи со deadbolt.ANSI Одделение-3 стандард. [3 Pack] BESTTEN Приватност Вратата Knob и Внесувањето Слично Еден Цилиндар Deadbolt Комбинација Заклучување на Собата, Отстранлив Latch Плоча, Внатрешни работи Keyless Не Заклучување Круг Вратата Knob, Мат Црн Финиш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне