• Свеж
Усна Буквар NonStick Првенство Усна Шминка Подобрувач за Салон за Шминка Уметник за Закажување за Секојдневна Употреба

Усна Буквар NonStick Првенство Усна Шминка Подобрувач за Салон за Шминка Уметник за Закажување за Секојдневна

Buyers rating:
DEN 196.56

Од стока

Longlasting ефект, формира заштитна фолија за да ја заклучите богата боја и имајте усна шминка целиот ден долго.Longlasting ефект, формира заштитна фолија за да ја заклучите богата боја и имајте усна шминка целиот ден долго.Доаѓа со силиконски четка главата, лесно да се примени и се вклопуваат, зголемување на вашата усна боја.Брза филм формирање, транспарентна текстура, лесна и не-стап, освежување и навлажнувачки.Ротари прекинувач, лесен за ракување.Усвојува природни растителни екстракти, лесна и не-иритација на усна кожата.Едноставни и стилски изглед, текстура и издржливи, обезбедување на подобро користење на искуство.Функција : 1. Брза филм формирање, транспарентна текстура, светлина и nonstick, освежување и навлажнувачки.2. Longlasting ефект, формира заштитна фолија за да ја заклучите богата боја и имајте усна шминка целиот ден долго.3. Едноставни и стилски изглед, текстура и издржливи, обезбедување на подобро користење на искуство.4. Доаѓа со силиконски четка главата, лесно да се примени и се вклопуваат, зголемување на вашата усна боја.5. Ротари прекинувач, лесен за ракување.Усвојува природни растителни екстракти, благи и nonirritation на усна кожата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Усна Боја Подобрување Буквар Бренд : VIBELYNet Содржина : 4ml За Кожа : Сите кожата types Features : Гел текстура, може цврсто да се заклучи усна color Package Листа : 1 x Усна Боја Подобрување Буквар Забелешка : Бидејќи е производ е течност, ве молиме да обрнете внимание на сила (не може да се врти назад).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне