• Свеж
Stren-Flex ERS6-12 Полиестер Бескрајни Круг Прашка, 16800 lbs Вертикална Капацитет, 12' Должина, Бела

Stren-Flex ERS6-12 Полиестер Бескрајни Круг Прашка, 16800 lbs Вертикална Капацитет, 12' Должина, Бела

Buyers rating:
DEN 2289.84

Од стока

Боја Кодирани за Лесна Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС - Излишни Тагирање Систем.Произведени со Лесни, Висока Јачина најголемиот Дел Полиестер Предиво.Лесни, Флексибилни и Прифатливи..Стандард Roundslings нудат лесен за користење решение за голем број на општи кревање апликации.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Стандард Зелена Бескрајни Roundsling
  • Свеж
Се проценува:

Стандард Зелена Бескрајни Roundsling

Боја Кодирани за Лесна Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС Излишни Тагирање Сис

DEN 831.60
Simian GT Бела Бескрајни Roundsling
  • Свеж
Се проценува:

Simian GT Бела Бескрајни Roundsling

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

DEN 1423.44
Сива Бескрајни Круг Прашка (40ft)
  • Свеж
Се проценува:

Сива Бескрајни Круг Прашка (40ft)

сива бескрајни круг slings се користи за да WLL предвидени подолу.Вклучува трајност со двоен ѕид на цевка ма�

DEN 1219.20
Бела Бескрајни Круг Прашка (4ft)
  • Свеж
Се проценува:

Бела Бескрајни Круг Прашка (4ft)

бела бескрајни круг slings се користи за да WLL предвидени подолу.Вклучува трајност со двоен ѕид на цевка ма�

DEN 1996.80