• Свеж
Пакет n Игра Памук Опремени Листови 3 Pack - Дете Перница со Флорални Памук Pillowcase

Пакет n Игра Памук Опремени Листови 3 Pack - Дете Перница со Флорални Памук Pillowcase

Buyers rating:
DEN 959.76

Од стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нашите пак и се игра листови се пораби од 195gsm памук џерси, помек, подебели и потрајни од врсниците.Тоа е противалергиски и дише, пријателски бебе деликатна кожа.Вашиот малку ќе се чувствуваат удобен додека тие си играат или спиење.Нашето бебе листови мерки 38"x24"х5", оваа големина ви овозможи да се вклопи во овие лист на кој било стандард 24 x 38 инчен е пакет n игра душек и преносни мини креветчето душек. 5" длабок џеб и еластична бенд околу работ обезбедува сит се вклопуваат.Pillowcase е направен од 100% памук, и перница пополнување е направен од микрофибер, тоа е ултра мека и дише, многу безбеден за деца.Со нови ергономски дизајн и казна за шиење технологија, нашите деца перница е тестиран на години.Таа има добра ' рбетниот поддршка функција и не влијае врз дете спиење удобност.Перница големина е 13 x18 x3 инчи, pillowcase големина е 14 x19 инчи.Тоа е совршена големина за бебето да се земе нап или ноќно спиење.Со ова патување перница, вашиот малку ќе се чувствуваат поудобно кога се спие или чекалницата дреме во нова средина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне