• Свеж
PAOSIMI Шепа Печати Ручек Кеси за Жени Мажи Обновливи Изолирани Ручек Кутија Сад Кулер Tote Торба со Патент за Статистика Отворено Пикник

PAOSIMI Шепа Печати Ручек Кеси за Жени Мажи Обновливи Изолирани Ручек Кутија Сад Кулер Tote Торба со Патент

Buyers rating:
DEN 324.00

Од стока

Капацитет ― 5.1" 7.87 Х" Х 8.66".Овој ручек торба изгледа мала, но со голем капацитет, може совршено да се вклопи во вашиот ручек кутија, грицки, овошје, па дури и протеини се тресат шише.Со преден џеб, можете да ставите телефонот, копчиња, картички, мали салфетки итн.Материјал ― Тоа е направена од висока густина оксфорд ткаенина и дебела алуминиумска фолија, водоотпорен и течење доказ linings ти ги топол ручек или ладилник за околу 4 часа .Добра изолација и замрзнати со ice pack ќе имаат подобар вкус и свеж подолго.Мулти-Функција ― Тоа е изолација и силна страна на природата, може да се користи со топла и ладна храна, ткаенина држи вашата храна свежа подолго време.Нашиот ручек кеси се одлични за работа на пикник или кампување патување.Удобен ―Ова ручек tote е светлината-тежина и свитлива, лесно да се носат.Многу е лесно да се преземе било каде.Тоа е исто така одличен подарок за вашите пријатели или членови на семејството, Опремени со eco-friendly водоотпорен полиестер обвивка, која е мека, leakproof и лесно да се чисти.Occassion ―Многу совршен за пакување на храна и садовите за складирање кога сте во работа, канцеларија, плажа, патување, викенд пикник, кампување, планинарење, риболов, велосипедизам и др.Ако сте во потрага за удобен reusale ручек tote перниче, тогаш нашата Neoprene ручек торба се токму она што ви треба.Мека, еластичен торба има добра количина на храна/закуски со здрав врвот патент одржување на објекти безбедно скриена во внатрешноста.Но кога не е во употреба, тие се свитка до целосно рамен за лесно складирање во вашата торба.И тие се машина перат, не грижете се за spills.Забелешка : Ако најдете некои мирис на ручек торба,cplease не грижете се.Мирисот е од материјалот и не се штетни за луѓето.Ние препорачуваме да се чува во добро вентилирани област за неколку дена, мирисот ќе исчезне и ве молиме да се мијат пред употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне