• Свеж
Контролор за PS4, PowerLead Безжична Игри Контролер Шест-оската Двојна Вибрации Gamepad за Playstation 4/Playstation 3 со Шарени Led диоди и Touch Pad

Контролор за PS4, PowerLead Безжична Игри Контролер Шест-оската Двојна Вибрации Gamepad за Playstation 4/Playstation

Buyers rating:
DEN 444.00

Од стока

Специјално за PS4 - чувство, форма и чувствителност на контролорот аналогни стапови и активирањето на копчиња, тоа се подобрени да понудите играч апсолутна контрола за сите игри.Без одлагање - Донесување на високи перформанси безжична конекција анти-мешање технологија, обезбедува стабилно сигнал, без одлагање, или линија капка во 8m, нема да бидат погодени лесно со други безжични уреди.Шарени Led диоди - Вграден-во со шарени Led диоди укажува џојстик канали за играчите, различни LED боја покажува претставуваат различни играчи.Висока Технологија, - Обезбедување на двојно-шок функција и 6-оската уреди со покажувач на функцијата, опремени со два асиметрични мотори во лево и десно, 3 D забрзување сензор и Жиро сензор.Индикатор функција - Вграден-во со литиум батерија, џојстик има полнење на екранот и ниска моќност екранот функции.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне