• Свеж
ALAZA Ѕвездена Ноќ Небото Van Gogh Nonslip Јога Мат Крпа со Зафат Точки за Жени Мажи

ALAZA Ѕвездена Ноќ Небото Van Gogh Nonslip Јога Мат Крпа со Зафат Точки за Жени Мажи

Buyers rating:
DEN 863.76

Од стока

Материјал : микрофибер (меки и абсорбента) и природни гума (nonslip.Големина : 70.8 X 26 во/180 X 66cm, 1mm дебели.Карактеристики : не се лизга и носат-отпорни, природни гума има силна контрола, доволно да ги задржи во место.На микрофибер материјал на површината е мека, кожата-friendly и абсорбента.Дебелината на 1mm е свитлива, што го прави повеќе пренослива и може да се користи дома, јога studios, спортски сали, плажи, паркови и други прилики.Живописни Обрасци : зрела high-tech технологија на печатење прави модели деликатна и живописни, траен и без исчезнува.Постојат видови на модели во нашата продавница YZGO.Ќе најдете еден или повеќе предмети ги задоволи вас.Answer : ___________________________ Note : Машина перат.За перење со неутрален детергент или користете ладна вода и влажни крпи за да ги исклучите дамки колку што е можно.Да се избегне изложување на сончева светлина за долги периоди на време.Доаѓа со складирање торба.Големина 70.8 X 26 во/180 X 66cm 1mm на дебел Материјал Мека и абсорбента микрофибер Nonslip и издржливи природна гума Карактеристики не се лизга и носат-отпорни, природни гума има силна контрола, доволно да ги задржи во место.На микрофибер материјал на површината е мека, кожата-friendly и абсорбента.Дебелината на 1mm е свитлива, што го прави повеќе пренослива и може да се користи дома, јога studios, спортски сали, плажи, паркови и други прилики.Живописни Модели На зрели high-tech технологија на печатење прави модели деликатна и живописни, траен и без исчезнува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне