• Свеж
Космосот Neoprene Шише за Вода Носителот Изолиран Случај Торба Торбичка со Прилагодливи Рамо, Рака и Поместена Сметководствена Рачка за Колба Шише Заштита

Космосот Neoprene Шише за Вода Носителот Изолиран Случај Торба Торбичка со Прилагодливи Рамо, Рака и Поместена

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Шише за вода маска може да се заштити вашиот шише од гребење, изолација на сад да го задржат пијалоци температура подолго, и одлична за надворешна спортски активности, како што се одење, трчање, возење велосипед или салата.Удобен Сметководствена : Доаѓа со рамо, рака и здрав сметководствена се справи.Ќе ви овозможи да го носи вашиот шише за вода за колба за надворешна спорт и активности.Направени од издржлив и флексибилни мека neoprene, добар изолатор за шише за вода.Шише ракав големина : Висина - 7 инчи / Дијаметар – 3 инчи.Прилагодливи рамо, рака должина од 22 инчи до 40 инчи.Предложи за 18 -20 ОЗ шише,ве Молиме проверете ја вашата шише големина и слики за овој производ-страница пред да купите.Секој пакет со 1 компјутер шише за вода носителот + 1 компјутер рамо, рака + 1 компјутер носат справи. (Шише за вода, НЕ е вклучен).Космосот Neoprene Шише за Вода Носителот Случај Торба Изолирани Торбичка со Прилагодливи Рамо, Рака и Поместена Носат Рачка за Колба Шише Заштита Шише ракав големина : Висина - 7 инчи / Дијаметар – 3 инчи.Прилагодливи рамо, рака должина од 22 инчи до 40 инчи.Предложи за 18 -20 ОЗ шише.Ве молиме проверете ја вашата шише големина и слики за овој производ-страница пред да купите.Секој пакет со 1 компјутер шише за вода носителот + 1 компјутер рамо, рака + 1 компјутер носат рачка (Шише за Вода, НЕ е вклучен).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне