• Свеж
Aparo Верона Висок CRI LED500 Панел (Волфрам Место V-Монт), Сина (АП-P-500TSV)

Aparo Верона Висок CRI LED500 Панел (Волфрам Место V-Монт), Сина (АП-P-500TSV)

Buyers rating:
DEN 4680.00

Од стока

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Волфрам Боја Рамнотежа : 3,200 К, 30-Степен Зрак Агол.CRI - 95 од вкупно 100. Целосна 100-0% Затемнување Контрола.Ниска Потрошувачка на Енергија од 30 W.Елоксирани Алуминиумски Рамки.На Aparo LED500 Панел со Dracast е разноврсна LED светло панел кој може да се користи за различни работи-и-пиштол апликации, вклучувајќи отворено работа или боја за појавување на УХМР тела.Овој панел е бел ден-балансирана со самото место-на 3200 K боја температура и 30 степен зрак агол.Со висок CRI на 95, Aparo LED500 прави бои со прецизност и верност.Затемнување од 100-0% е погодно направено со back-panel knob дека се прилагодува на излез со занемарлива боја shift.Само цртање 30 W на моќта, Aparo LED500 работи ефикасно, не испуштаат многу топлина, и работи coolly на вашиот талент.На трајни елоксирани алуминиумски рамка е поддржана од страна на еден здрав, U-облик јарем со заклучување копчиња на секоја страна и стандарден 5/8" приемник.Вклучени со оваа Aparo тела се 100-240 VAC адаптер, одборот V-Планината батеријата плоча, монтажа јарем, екран заштитник, и мека најлон за носење.Додатоци се продава одделно вклучува опционални 4-начин штала врати за контура и контрола на LED500 е 30 степени зрак агол.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне