• Свеж
AudioSpice Колегиум Тенеси Волонтери Горат Earbuds со Bud Торба

AudioSpice Колегиум Тенеси Волонтери Горат Earbuds со Bud Торба

Buyers rating:
DEN 1012.80

Од стока

Премиум Стерео Во Уво Слушалки.Богат Звук и Длабоки Бас (20 Hz - Од 20.000 Hz).Злато-Падна 3.5 mm Конектор. 3 Пара на Меки Earpads (Мал/Среден/Висок).Официјално Лиценцирани Производи.Audio Spice Горат earbuds функција одличен квалитет на звукот додека покажува поддршка за вашиот омилен тим.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Plantronics Savi W710 Dect Слушалки
  • Свеж
Се проценува:

Plantronics Savi W710 Dect Слушалки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 8160.00 9359.76