• Свеж
Модерната Farmhouse Arched Подот Светилка Стои 71.5 Високи Бронзени Метал Тенок Профил Текстура Црна Faux Свила Ткаенини Тапан Сенка за Дневна Соба Читање Куќа Спалната соба ?

Модерната Farmhouse Arched Подот Светилка Стои 71.5 Високи Бронзени Метал Тенок Профил Текстура Црна Faux Свила

Buyers rating:
DEN 6767.76

Од стока

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 71 1/2" висок целина.Сенка е 16" широк x 5 1/2" висока.Користи два максимум 100 вати стандард-медиум светилки база (не е вклучен). 4-позиција матични вклучите столб : право сијалица за, лево сијалица, на, на, и off (исклучено).Модерен лак подот светилка.Идеален за седење разговор области.Од Possini Евра Дизајн на брендот.Страна направена и направени да нарачате текстура црна faux свила сенка, со акрил diffuser на дното.Бронза заврши база и колона.Метална конструкција.Овој кат светилка е современиот добар изглед се исти со нејзината практична дизајн.На сопствени-направи текстура црна faux свила светилка сенка е на рака составени од занаетчии во Калифорнија, и е опремен со пластични diffuser на дното за да се спречи отсјај.Основата доаѓа во елегантни бронза заврши.Модерен изглед од Possini Евра Дизајн на брендот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне