• Свеж
Светат во Темница Lightswitch Налепница Decal и Ѕид Уметност за Деца - мачка со Црни Веѓи (Куче-Срце)

Светат во Темница Lightswitch Налепница Decal и Ѕид Уметност за Деца - мачка со Црни Веѓи (Куче-Срце)

Buyers rating:
DEN 72.00

Од стока

светат во темница lightswitch налепница.погоден за чиста и сува површина.Сјај тивко по палењето е исклучено во текот на ноќта ,донесе атмосфера, пот и онанирачки поспан време.еколошки пријателски и не се токсични материјали.На налепници може да се примени на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати,Плакари, Пластични, Метални, Плочки, Фрижидери, лап-топ компјутери, Автомобили etc It е совршен подарок за било какви посебни прилики како Божиќ, свадба, роденден, годишнина, , ново бебе, дипломирањето,пензионирање или само знак на љубов.Овој производ треба да се апсорбира светлина во текот на денот,тогаш тоа ќе сјај автоматски во darkness For поефективен сјај,мора под сончева светлина или вештачко осветлување за најмалку 20 минути.Овој уникатен Switch Налепница ќе додадете контакт на стил и индивидуалност до вашиот дом оркестарот.Тоа е лепило и може да се залепи лесно на ѕидовите, стакло, дрво, пластика или било каде на вашиот избор!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне