• Свеж
Ајкулите Кутија Наменета за Samsung S21 5G Сјајот Случај за Жени, Девојки Капка Доказ Shockproof Хибрид TPU и Пластични Искра Симпатична Заштитна Телефон Случај за Samsung S21 5G 6.2 Ин

Ајкулите Кутија Наменета за Samsung S21 5G Сјајот Случај за Жени, Девојки Капка Доказ Shockproof Хибрид TPU

Buyers rating:
DEN 95.76

Од стока

Ајкулите Кутија компатибилен со Samsung S21 сјајот случај специјално дизајнирани за жени, девојки.Воена одделение shockproof случај ја штити вашата Галаксија со до 6 метри капка заштита.Хибрид еластична TPU внатрешни работи и тврда пластика надворешноста нудат високо влијание заштита.Воскресна Рамки дизајн се штити вашиот екран ДОВЕДЕ и леќи на камерата од гребење.Лесен пристап до сите контроли, пристаништа, сензор, итн, безжични полнење поддржани.Ајкулите Кутија компатибилен со Samsung S21 сјајот случај специјално дизајнирани за жени, девојки.Хибрид еластична TPU внатрешни работи и тврда пластика надворешноста нудат високо влијание заштита.Воскресна Рамки дизајн се штити вашиот екран ДОВЕДЕ и леќи на камерата од гребење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне