• Свеж
Perler Шарени Лежиште, Buttercream, 1000/Пакет

Perler Шарени Лежиште, Buttercream, 1000/Пакет

Buyers rating:
DEN 138.96

Од стока

Овие бисери голема дизајн за употреба со било која pegboard проект.Овој пакет содржи 1000 пластични монистра.Достапни во Buttercream стил.Тоа е увезен производ.Perler Забава Фузија Шарени Монистра.Овие бисери голема дизајн за употреба со било која pegboard проект.Овој пакет содржи 1000 пластични монистра.Секој се продава одделно.На возраст од 6 и повеќе.Предупредување : Гушење Опасност Мали делови : Не е за деца под 6 години.Тоа е увезен производ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне