• Свеж
SHPODA LED Црна Светилки Сијалица, 9W A19 E26/E27 Blacklight Крушка, 385-400nm, Крушка за ноќта на Вештерките, Blacklight Страна на Телото Бојата, Бар, Свадба, Флуоресцентни Постер, Неонски Сј

SHPODA LED Црна Светилки Сијалица, 9W A19 E26/E27 Blacklight Крушка, 385-400nm, Крушка за ноќта на Вештерките,

Buyers rating:
DEN 623.76

Од стока

Производ параметри : 9 W црна светилки сијалица со 10 Led диоди, A19 E26/E27 стандард, 385-400nm, Работен Напон : AC85-265 V, (50.000 часа на долг живот, висока моќност ефикасност), 270 степен широк зрак агол, кои сликарство соба и лице место.БЕЗБЕДНО и ЕНЕРГИЈА : безбеден за очи, кожи од човекот.широк спектар на осветлување, помала потрошувачка на енергија и повеќе енергетски ефикасни, намалување на кавга често се менува светилки, за сите на вашиот осветлување потреби.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Едноставно завртка на сијалицата во празен светлина светилка или штекер.Свртете на вашиот тела е моќ, тогаш може да се заврши тоа.Апликацијата Сценарио : сијалица е совршен за ноќта на Вештерките, Божиќ, партија, аквариум, свирки, Флуоресцентни Постер, телото уметност, клуб, Свадба, бар, Неонски Сјај итн. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Брза испорака и задоволителна услуга на клиентите.24 часа порака техничка поддршка направи купувањето ризик-бесплатно!Било прашање што се поставува, Ние секогаш сме подготвени и среќен да ви помогне.SHPODA е вашиот најдобар избор!СПЕЦИФИКАЦИЈА : Wattage : 9 W Влезен Напон : AC 85-265 V Тип на Сијалица : LED Материјал : Пластични бранова Должина : 385-400nm, водоотпорен ниво:IP66 ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 6 X 9 W Blacklight Сијалица АПЛИКАЦИИ : LED Црна Светлината создава speciallighting ефекти кои го прават флуоресцентни тело бои и мастило, балони, sticksand ѕид налепници светат во темно.Големите бендови, бар, клубови, фаза, DJ настани и светлосно шоу.ИМАЈТЕ предвид : *Ова е крушка, човечкото око може да ги видите само мал дел од светлината, па тоа ќе се појави малку слабо осветлена кога.Тоа е главно се користи за флуоресценција реакција и други цели, ако само сакате да се купи виолетова светлина, тоа е не се препорачува дека ви купување на оваа светилка. * Ве молиме чувајте се далеку од децата.

Карактеристиките

Wattage:
9W
Input Voltage:
AC 85-265V
Type of Bulb:
LED
Material:
Plastic
Wavelength:
385-400nm,
waterproof level:IP66 :
PACKAGE INCLUDE:
6 X 9W Blacklight Bulb :
APPLICATIONS:
LED Black Light creates a speciallighting effects that make fluorescent body paints and ink, balloons, sticksand wall stickers glow in the dark. Great for bands, bar, clubs, stage, DJ events and light show. :
NOTE:
*This is a bulb, the human eye can only see a small part of the light, so it will appear a little dim when lit. It is mainly used for fluorescence reaction and other purposes, if you just want to buy a violet light, it is not recommended that you purchase this lamp. :
* Please keep away from children. :

Вака можеби ќе ви се допадне