• Свеж
Еден Брзина Велосипед Синџир, 1-Брзински Велосипед Синџир 1/2x1/8 инчен, 114 Линкови.

Еден Брзина Велосипед Синџир, 1-Брзински Велосипед Синџир 1/2x1/8 инчен, 114 Линкови.

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Големина : 1/2 x 1/8 инчи,со вкупно 114 Линкови.Применливи модели : Еден-брзински велосипед синџири.Материјал : Направен од кован челик материјал, тоа не е лесно да ' рѓа и има долг животен век.Силна Митинг : Посебни фалсификување на челик, се повторува фалсификување, строга контрола на материјали за да се обезбеди сила.Лесен за инсталација : велосипед синџир е компактен и мали, кои може да се вршат во секое време и секаде, Синџир на зглобовите за магијата тока, лесно да се размонтираат, еднократно.Еден Брзина Велосипед Синџир,Нашите производи ќе биде вашиот најдобар избор.Ние секогаш ќе работиме напорно за да ви обезбеди со високо-квалитетни производи и услуги, ви благодариме за ваша корист.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ЗАНАТСКИ Пила Синџир, 8-Инчен (CMZCSC8)
  • Свеж
Се проценува:

ЗАНАТСКИ Пила Синџир, 8-Инчен (CMZCSC8)

Замена пила синџир за CMCCSP20 серија пол пила 8инчен пила синџир одговара на 8инчен бар должина 34 вози линко

DEN 1041.60
Д I. Д Молчи Cam Синџир SCA0412ASDHA114
  • Свеж
Се проценува:

Д I. Д Молчи Cam Синџир SCA0412ASDHA114

Посебни Daiтешко третман форми исклучително тешко метален слој на гумата површината за зголемување на и�

DEN 1668.24