• Свеж
boeray 10pcs М8 Слива Цвет Форма Палецот Завртки Орев Навој Knurled Зафат Копчиња за Машини Latche

boeray 10pcs М8 Слива Цвет Форма Палецот Завртки Орев Навој Knurled Зафат Копчиња за Машини Latche

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

Материјал : Висок квалитет Месинг+ Фенолни Пластика, долг живот и antirust;.Глава Дијаметар : 30.96 mm / 1.22"; Женски Навој Дијаметар : М8-7.12 mm / 0.28".Пакет се Вклучени : 10 компјутери;.Употреба : Погоден за користење, лесен за инсталација и без потреба од било какви алатки, пресврт со рака директно да го инсталираат или расклопување;.Апликации : Погоден за машини и мебел декорација, опрема, осветлување, хардвер градење на Мостови и сл.никогаш не ' рѓа или корозија;.b>Boeray М8 Слива Цвет Форма Палецот Завртки Орев Навој Knurled Зафат Копчиња за Машини Latche Материјал : Висок квалитет Месинг+ Фенолни Пластика, долг живот и antirust; Глава Дијаметар : 30.96 mm / 1.22"; Женски Навој Дијаметар : М8-7.12 mm / 0.28" Пакет се Вклучени : 10 компјутери; Употреба : Лесен за употреба, лесно да го инсталирате, без потреба од било какви алатки, пресврт со рака директно да го инсталираат или расклопување; Апликации : Погоден за машини и мебел декорација, опрема, осветлување, хардвер градење на Мостови и сл.никогаш не ' рѓа или корозија;.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне