• Свеж
ACANII - За 2004-2012 Chevy Колорадо GMC Кањонот на Црна Пушеле LED Цевка Опашка Светла Кочница Светилки Собранието Пар Лево+Право

ACANII - За 2004-2012 Chevy Колорадо GMC Кањонот на Црна Пушеле LED Цевка Опашка Светла Кочница Светилки Собранието

Buyers rating:
DEN 2006.40

Од стока

100% Сосема Нов; Само Леќа и Домување Опфатени; Возачот Леќи се Обезбеди Целосна осветлување и Максимална Безбедност.Инсталација Настава не се Вклучени; Професионална Инсталација Препорачува; Цена на Повеќе од $180, Ќе се Бара Потпис за испорака. 30 Дена Политика на Враќање со 60 Дена Гаранција.ДИЗАЈНИРАН за ЗАМЕНА FOR2004-2012 Chevy Colorado2004-2012 GMC Canyon2006-2006 Isuzu i-280 i-3502007-2008 Isuzu i-290 i-370[2-Врата Редовни Кабината 3/4-Врата Екстра Кабината 4-Врата Crew Кабина][Пушеле Леќа ја оневозможува Светлина Излез Off-Road Употреба Само]ОЕМ Еквивалент Дел Број : GM2800164, 20825942,20825943, GM2801164 Condition : New Color : Сајбер Black Black Домување Пушеле Леќа Пакет Вклучуваат : Возач & Патникот Страна (Домување & Леќа)ПРОИЗВОД FEATUREDIP ЛЕР : Нашата Светла се Опремени со НАТОПИ (Dual-Во-Line Пакет) ЛЕР која Функција Куршум Форма Леќа Создаден за да се Концентрира на Светлината на Излез и Регулирање на Топлина Дисипација за Долго Услуга Use Lens : Нашата Поликарбонат Леќи Нудат Супериорни УВ Заштита и Висока Отпорност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне