• Свеж
Палачинка Хартија во Ролна, Тешки италијански 180 g, 13.3 регион, Црна

Палачинка Хартија во Ролна, Тешки италијански 180 g, 13.3 регион, Црна

Buyers rating:
DEN 866.40

Од стока

✔️ ПАЛАЧИНКА ХАРТИЈА ЦВЕЌИЊА - Совршен за употреба за мали и големи палачинка хартија за цвеќе или било кој друг на вашиот омилен DIY занает дизајни за свадби, бебето тушеви, роденден страни, итн. ✔️ СОВРШЕН ЗА HANDCRAFTING - Дали знаете дека може да се направи хартија цвет backdrops за торта маси и фото снимајте зони?Дали сте за правење на персонализирани покани или цвет ѕид, додадете боја, талент и текстура на вашиот следен DIY проект со нашите високо квалитетни палачинка хартија. ✔️ Се ТРКАЛААТ ДИМЕНЗИИ (20' x 98') - Секоја палачинка хартија се тркалаат мерки 20 инчен во ширина и 98 инчи во должина (50 см x 250 см); Вкупно : 13.3 квадратни.ft. (1.2 м2). ✔️ НАШИОТ КВАЛИТЕТ : - Вистински италијански Палачинка Хартија - Тежина 180 грама - 260% Водат - 100% направена од чиста целулоза - ЕКО пријателски.Палачинка хартија е посебен вид на изработка на хартија имаат способност да се водат и задржете форма.Тоа може да се користи во речиси секој начин да се создаде нешто од хартија за цвеќе, backdrops, centerpieces и многу други дизајн и floristry креации.Нашите италијански Палачинка Хартија е најдобриот вид на палачинка хартија достапни на пазарот за рачно изработени занаетчиски.Ние се гордееме со тоа што имаат највисоки стандарди за квалитет на боја и се водат, правење на вашиот хартија цвеќиња и палачинка хартија креации трае до крајот на животот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80