• Свеж
Долго се Справи со Преносни Милениче Pooper Scooper, Преносни Милениче Хигиенски Тоалет на Продолжена Рачка Тоалет Берач за Големи Кучиња, Puppies, Мачки

Долго се Справи со Преносни Милениче Pooper Scooper, Преносни Милениче Хигиенски Тоалет на Продолжена Рачка

Buyers rating:
DEN 1187.76

Од стока

✤【Лесен за Употреба】Лесен-за-повлече се справува и две трајни извори обезбеди можете лесно да го лажичка до вашето домашно милениче е хаос. ✤【Надгради на Продолжена Рачка】Надгради на продолжена рачка куче измет лопата, количка.Отклучен и преклопени, тоа е лесно да се носат и продавница. ✤【Голем Капацитет】Трајни и мала тежина, лесно да се чисти.Голем капацитет е специјално дизајниран за големи кучиња, puppies, мачки и други видови на домашни миленици. ✤【Моќно Сфати 】Лесно лопата куче измет од трева, или затворен.На залак дизајн на предниот крај на измет берач може да се сфати и моќно и на измет не е лесно да падне. ✤【Лесни и Издржливи】Направен од тешки пластични не‑стап материјал.Лесен, но солиден, погоден за сите прилики.Функција : 1. Направен од тешки пластични не‑стап материјал.Лесен, но солиден, погоден за сите прилики.2. Издржливи и мала тежина, лесно да се чисти.Голем капацитет е специјално дизајниран за големи кучиња, puppies, мачки и други видови на домашни миленици.3. Надгради на продолжена рачка куче измет лопата, количка.Отклучен и преклопени, тоа е лесно да се носат и продавница.4. Лесно лопата куче измет од трева, или затворен.На залак дизајн на предниот крај на измет берач може да се сфати и моќно и на измет не е лесно да падне.5. Лесен-за-повлече се справува и две трајни извори обезбеди можете лесно да го лажичка до вашето домашно милениче е хаос.Спецификација : Предмет Тип : Пет Измет Pickuper Material : Plastic Weight : Прибл.379g/13.4 oz Size : Прибл. 60.2x13.2x12.4cm/23.7x5.2x4.9in Пакет Листа : 1 x Handle1 x Милениче Измет Pickuper.

Карактеристиките

Item Type:
Pet Poop Pickuper
Material:
Plastic
Weight:
Approx.379g/13.4oz
Size:
Approx. 60.2x13.2x12.4cm/23.7x5.2x4.9in
Package List:
1 x Handle :
1 x Pet Poop Pickuper :

Вака можеби ќе ви се допадне