• Свеж
Деца Бебе Девојки Писмо Тимови Поставите Долг Ракав Блузи + Леопард Бел Дното Панталони Есен Облека

Деца Бебе Девојки Писмо Тимови Поставите Долг Ракав Блузи + Леопард Бел Дното Панталони Есен Облека

Buyers rating:
DEN 237.36

Од стока

05 Половината : 17. 100% Памук. Поради различни прикази и светла, може да постојат грешки во бои.35 Возраст : 6-12 Месеци 90 Врвот должина : 14.26 Половината : 16.75 Панталони должина : 15.11 Панталони должина : 18.Применливи прилики : Оваа мода облека е погоден за носење на било кој повод, како што се : роденден, бебе туш, крштевки, деца, фотографија, секојдневно носење, семејството, ден, итн.Пакет Содржина 1 Врвот + 1 Панталони.17 Биста : 21. Горенаведените податоци рачно да се мери, и грешка од 1-3 см е дозволено.75 Биста : 22.Персоналните дизајн : Уникатен писмо печатени круг вратот долг ракав pullover кошула, со стилски леопард еластична труба панталони, го прави двете множества и повеќе девојки симпатична.Мало девојче на модниот писмо печатени т-маица и леопард панталони две парчиња set - совршено одговараат може да се направи вашите деца е есен освежување и удобно, полн со енергија и виталност.54 Возраст : 12-18 Месеци 100 Врвот должина : 14.32 Панталони должина : 17.Кожата-пријателски материјал : костуми се направени од високо-квалитет на памучна ткаенина, дише и лесен во тежина, мека на допир и удобен за носење, и не на штета на дете кожата.Пакет Содржина : 1 * бебе долг ракав Врвот + 1* Леопард Панталони.Ве молиме погледнете го вистински предмети.54 Панталони должина : 16.

Карактеристиките

Material:
Cotton
Style:
Casual
Pattern:
Printed
Color:
Pink
Applicable gender:
Girls
Suitable season:
Autumn
Notes:
1. The above data are manually measured, and an error of 1-3 cm is allowed. :
2. Due to different displays and lights, there may be errors in colors. Please refer to the actual items. :
Package Contents :
1 Top + 1 Pants :

Вака можеби ќе ви се допадне