• Свеж
VNEDRJK CZMY 2M 15T+30T 16T+32T 18T+36T Заби Bevel Опрема Поттикне Опрема 90 Степен 1:2 за CNC Машина (Број на Заби : 2M 15 Т и 30T)

VNEDRJK CZMY 2M 15T+30T 16T+32T 18T+36T Заби Bevel Опрема Поттикне Опрема 90 Степен 1:2 за CNC Машина (Број

Buyers rating:
DEN 312.00

Од стока

Пакување Листа : 1 x pc Mod2 Bevel Крило.Оваа понуда е за Bevel Назабена Заби Mod 2 Опрема Назабена Заби во #45 Челик.Главните карактеристики:Високо пренос на енергија, долг живот, стабилна работа, висока сигурност и постојан пренос сооднос.Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладува.Предност display1 висок квалитет 45 челик material High сила, со голем вртежен момент и добро сеопфатна механички properties Transmission карактеристики : долг живот, добри подмачкување, лесно да се обликуваат, намалување на шумот и шок absorption2 завршувањето заврши hole Internal толеранција од 0 до плус 0.03, може да се користи директно, удобен и fast Fixing метод : страна завртка fixing3 површината на забот појачани тип висока фреквенција quenching After термички третман, стврднување, одлична јакост и абење resistance Energy-за заштеда на енергија и ефикасна : ефикасноста на насочена моторот е над 95%, вибрации е мал, и бучавата е на ниско ниво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80