• Свеж
LaBOT Микроскоп iPhone Camera Адаптер (Случај само, Без Леќа) (iPhone Xs Max, Портокал)

LaBOT Микроскоп iPhone Camera Адаптер (Случај само, Без Леќа) (iPhone Xs Max, Портокал)

Buyers rating:
DEN 2390.40

Од стока

Фати објавување квалитет на слика или на видео на податоци од истражување со вашиот паметен телефон (види пример, слики).Нема прилагодување е потребно. 3 D-печатени рамка.Висок квалитет на 3 D печатач и издржлив материјал се користи за печатење на тоа, така што ние може да обезбеди силна и без грешки производи до нашите клиенти. 100% Дизајниран и Направен во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dometic SeaStar ORB Фитинг за Полнење, HF6001
  • Свеж
Се проценува:

Dometic SeaStar ORB Фитинг за Полнење, HF6001

Тип На Производ : Спортинг Стоки.Пакет Количина : 1 Земја на Потекло : Тајланд.Одговара Тип : Универзална О

DEN 1678.56